IndeksIndeks  FAQFAQ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Spis Rang

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Yuki
avatar
Przytulanka

Liczba postów : 45
Join date : 20/04/2014

PisanieTemat: Spis Rang   Pon Kwi 21, 2014 10:23 am

Spica:

1. Przewodnicząca - Jest to ważniejsza i popularniejsza osoba wśród uczniów. Pupilek nauczycieli i dyrektora. Najczęściej uczennica z najlepszymi ocenami. Dbająca o to, by żadne prawa ucznia nie zostały złamane. Walczy również często o to, by poprawić uczniom życie w szkole. 0/5

I klasa - wolne
II klasa - wolne
III klasa - wolne
IV klasa - wolne
V klasa - wolne

2. Vice Przewodnicząca - Pomocniczka Przewodniczącej. Druga pod względem popularności osoba.Często zastępuje przewodniczącą, kiedy ta jest nieosiągalny lub jej nie ma. Vice przewodnicząca wybierana jest dopiero po wybraniu Przewodniczącej. 0/5

I klasa - wolne
II klasa - wolne
III klasa - wolne
IV klasa - wolne
V klasa - wolne

3. Kujonka - Najmądrzejsza uczennica w szkole, zawsze z boku, zawsze z nosem w książce. Często ściga się z przewodniczącym o tytuł najlepszego ucznia w ocenach. Raczej osoba skryta.

4. Łamaczka Serc - Idealnie uwodzi i kusi, a potem zostawia. Niemal jak czarna wdowa, zabawi się, a potem zostawia ze złamanym sercem.

5. Talent Muzyczny - Szczególnie uzdolniona muzycznie. Wyjątkowa pod tym względem. Cechująca się byciem wirtuozem instrumentów lub śpiewem.

6. Talent Sportowy - Mistrzyni w niemal każdej dziedzinie sportu. Ulubienica nauczyciela od w-fu. Pełna energii i z mnóstwem fanów.

7. Talent Sztuki - Uczennica niezwykle utalentowana manualnie. Doskonale rysuje, czy rzeźbi. Nie ważne. Najlepsza z plastyki i techniki.

8. Talent Teatralny - Kółka teatralne i producenci filmowi zabijają się o Nią. Niezwykle utalentowana aktorsko uczennica. Potrafi dzięki swojemu aktorstwu podbić serce każdego.

9. Łamga - Wiecznie się potyka, często coś gubi, a niestety też bywa gnębiona, jednak jest to urocza, miła i bardzo pomocna dziewczyna. Nie lubi kiedy komuś dzieje się krzywda.

10. Słodziak - Zawsze otaczana przez masę ludzi ze względu na swoją rozkoszną twarzyczkę i słodki charakter. Ulubieniec wszystkich. Często jest rozpieszczona i przytulana, oraz rozchwytywana.

11. Cheerleaderka - Zawsze kibicuje drużynie podczas zawodów w różnych, fikuśnych strojach. Zazwyczaj niemal tak popularna jak Słodziak.

12. Buntowniczka - Uczennica, który ma w nosie wszelkie nakazy i zasady. Lubi ściągać na siebie kłopoty. Zawsze musi być w centrum uwagi. Wszędzie jej pełno, a nauczyciele jej nie cierpią.

13. Plotkara - Jest po prostu wszędzie! Zbiera plotki i roznosi je dalej. Głównie tym się zajmuje. Często niezbyt lubiana.

14. Kłamczucha - Zawsze kłamie. Ciężko trafić na moment kiedy mówi prawdę. O ile taki moment istnieje...

15. Kicia - Wszędzie się wślizgnie, jest bardzo zwinna i przebiegła, a do tego bardzo słodka. To ona zazwyczaj wykrada nauczycielom odpowiedzi ze sprawdzianów, lub robi wszystkim ściągi.

16. Chemiczka - Chemiczka z powołania. Czasami lepiej do Niej nie podchodzić, lubi bawić się różnymi miksturkami.

17. Poliglotka - Niesamowicie uzdolniona jeśli chodzi o uczenie się języków. Ma do tego dryg i smykałkę.

18. Fizyczka - Na fizyce zna się jak nikt! Wszystkie sprawy jej dotyczące ma w małym paluszku.

19. Matematyczka - Jeśli masz problem z matematyką zgłoś się do Niej. Na pewno będzie znała każdy wzór i rozwiąże każde nawet, najbardziej zawiłe równanie!

20. Zielona - Uczennica, która doskonale zna się na wszystkich dziedzinach biologii. Zawsze zna odpowiedź na każde pytanie. Często też zacięta ekolożka.

21. Śpiąca Królewna - Zawsze zmęczona i znudzona. Właściwie wszystkie lekcje przesypia i niewiele z nich wynosi.

22. Szara Myszka - Zwykła uczennica nie wyróżniająca się zbytnio z tłumu. Taki przeciętniaczek.


Miator:

1.Etoile - Jest to najważniejsza i popularniejsza wśród uczniów. Posiada pomocnice wśród przewodniczących klas.
Posiadają najlepsze kontakty z nauczycielami,personelem szkoły oraz najważniejszym to z Dyrektorem z Vice-dyrektorem.

2.PrzewodniczącyJest to ważniejsza i popularniejsza osoba wśród uczniów. Pupilek nauczycieli i dyrektora. Najczęściej uczeń z najlepszymi ocenami. Dbający o to, by żadne prawa ucznia nie zostały złamane. Walczy również często o to, by poprawić uczniom życie w szkole. 1/5

I klasa - Shirai Hirayama
II klasa - wolne
III klasa - wolne
IV klasa - wolne
V klasa - wolne

3.Vice PrzewodniczącyPomocnik Przewodniczącego. Druga pod względem popularności osoba.Często zastępuje przewodniczącego, kiedy ten jest nieosiągalny lub go nie ma. Vice przewodniczący wybierany jest dopiero po wybraniu Przewodniczącego.0/5

I klasa - wolne
II klasa - wolne
III klasa - wolne
IV klasa - wolne
V klasa - wolne

4.KujonNajmądrzejszy uczeń w szkole, zawsze z boku, zawsze z nosem w książce. Często ściga się z przewodniczącym o tytuł najlepszego ucznia w ocenach. Raczej osoba skryta.

5.PrzytulankaZawsze otaczany przez masę ludzi ze względu na swoją rozkoszną twarzyczkę i słodki charakter. Ulubieniec wszystkich. Często jest rozpieszczony i przytulany, oraz rozchwytywany.

6.Łamacz Serc - Największy narcyz w całej szkole. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaki jest przystojny i często podrywa innych uczniów tylko dla zabawy, a potem łamie im serca.

7.Gwiazda Sztuki - Uczeń niezwykle utalentowany manualnie. Doskonale rysuje, czy rzeźbi. Nie ważne. Najlepszy z plastyki i techniki.

8.Gwiazda Teatru - Kółka teatralne i producenci filmowi zabijają się o Niego. Niezwykle utalentowany aktorsko uczeń. Potrafi dzięki swojemu aktorstwu podbić serce każdego.

9.Gwiazda Sportu - Mistrz w niemal każdej dziedzinie sportu. Ulubieniec nauczyciela od w-fu. Pełen energii i z mnóstwem fanów.

10.Gwiazda Muzyki - Szczególnie uzdolniony muzycznie. Wyjątkowy pod tym względem. Cechujący się byciem wirtuozem instrumentów lub śpiewem.

11.BuntownikUczeń, który ma w nosie wszelkie nakazy i zasady. Lubi ściągać na siebie kłopoty. Zawsze musi być w centrum uwagi. Wszędzie go pełno, a nauczyciele go nie cierpią.

12.CheerleaderZawsze kibicuje drużynie podczas zawodów w różnych, fikuśnych strojach. Zazwyczaj niemal tak popularny jak przytulanka.

13.Plociuch - Jest po prostu wszędzie! Zbiera plotki i roznosi je dalej. Głównie tym się zajmuje. Często niezbyt lubiany.

14.Kłamczuch - Zawsze kłamie. Ciężko trafić na moment kiedy mówi prawdę. O ile taki moment istnieje...

15.Ściągacz - Nikt nie potrafi tak idealnie ściągać i tak pięknie wybłagać pracy domowej jak on! Zna się na rzeczy i potrafi być niezauważony przez nauczycieli.

16.Zacięty Matematyk - Jeśli masz problem z matematyką zgłoś się do Niego. Na pewno będzie znał każdy wzór i rozwiąże każde nawet, najbardziej zawiłe równanie!

17.Językoznawca - Niesamowicie uzdolniony jeśli chodzi o uczenie się języków. Ma do tego dryg i smykałkę.

18.Szalony Naukowiec - Chemik z powołania. Czasami lepiej do Niego nie podchodzić, lubi bawić się różnymi miksturkami.

19.Zielony - Uczeń, który doskonale zna się na wszystkich dziedzinach biologii. Zawsze zna odpowiedź na każde pytanie. Często też zacięty ekolog.

20.Szalony Fizyk - Na fizyce zna się jak nikt! Wszystkie sprawy jej dotyczące ma w małym paluszku.

21.Śpioch - Zawsze zmęczony i znudzony. Właściwie wszystkie lekcje przesypia i niewiele z nich wynosi.

22.SzaraczekZwykły uczeń nie wyróżniający się zbytnio z tłumu. Taki przeciętniaczek.


Nauczyciel:

1.NauczycielJest od jednego przedmiotu którego uczy, właściwie każdą klasę. Plan jest tak skonstruowany, by nie musiał się martwić i nie potrzebował za dużej pomocy. Każdy nauczyciel ma swoją salę pod opieką i jest wychowawcą jakiejś klasy.


Personel:


1.SekretarzOsoba pełniąca funkcję doradcy dyrektora i jednocześnie Jego sekretarza. Zajmuje się głównie papierkową robotą, typu podania, prośby itp., itd. Często też nosi kawę dyrektorowi i zastępuje go w Jego obowiązkach, gdy jest nieosiągalny.0/1

2.PsychologZajmuje się zdrowiem psychicznym każdego ucznia. Dba o to, by czuli się np. pewniej, albo mniej pewnie. Chętnie przyjmuje do siebie pacjentów, lub na podstawie dokumentacji jaką posiada, sam ich zaprasza. Czasem pomaga też przy odrabianiu lekcji.0/1

3.PielęgniarkaSzkolny medyk i największy bohater/bohaterka dla każdego ucznia. Zawsze zajmie się rannym, czy poszkodowanym uczniem. Każdy lubi spędzać u Niego/Niej czas. Chętnie pomaga z pracami domowymi dotyczącymi nauk przyrodniczych.0/1


Dyrekcja:

1.DyrektorPełni najważniejszą funkcję w szkole. Zarządza nią i dba, by wszystko było jak należy. No i oczywiście zgodnie z przepisami. Kiedy trzeba ruga niegrzeczne dzieciaki, a kiedy może, jest łagodny niczym najukochańszy tata.0/1

1.V-DyrektorPełni najważniejszą funkcję w szkole z głównym dyrektorem. Gdy nie ma głównego dyrektora to zajmuje jego miejsce, gdyż jego nie ma w pobliżu.0/1

Policja:
1.Posterunkowy - Odpowiednik szeregowego w wojsku. Jest to najbardziej podstawowa ranga. Jest to zwykły, szary policjant.

2.Komisarz - Jest jednym z oficerów w policji. Postawiony wyżej niż posterunkowy, często przewodzi i odbiera sprawy związane z przestępstwami, ponad to zarządza komisariatem.

3.Detektyw - Jak wiadomo rozwiązuje zagadki i problemy związane z tajemniczymi zniknięciami, zabójstwami itp.

4.Nadinspektor - Najważniejszy człowiek w policji. Zarządza całym tym bałaganem i dba o to, by wszystko było jak należy.0/1


Oświata Łowiecka:
1.Lider Oświaty Łowieckiej - Dowodzi i zarządza całą oświatą łowiecką. Przydziela zadania, mianuje stopnie i wita nowych w swoich progach. 1/1

2.V-Lider Oświaty Łowieckiej -Zastępuje Lidera w razie potrzeby. Często też to on jest późniejszym następcą bycia liderem. Zajmuje się tym samym, co Lider. Często jest Jego prawą ręką.0/1

3.Doradca Oświaty Łowieckiej - Doradzają Liderowi i V-Liderowi w trudnych sprawach. Doradzają też, czy powinno się zająć niektórymi sprawami, czy może lepiej je olać. Są nad kapitanem i dają mu bezpośrednie rozkazy po naradzie z liderem.0/2

4.Kapitan Łowców Oświaty - Dowodzi wszystkimi Łowcami. Rozdaje im zadania przydzielone z góry i słucha Doradcy. W razie wypadków nadzwyczajnych leci od razu do lidera.0/1

5.Łowca Oświaty - Zajmują się właściwie czarną robotą w całej oświecie. Wykonują zadania i muszą słuchać rozkazów właściwie wszystkich, chociaż zdarzają się samotnicy.


Mieszkańcy:

1.Alfons - Zarządza swoim własnym, prywatnym nocnym klubem. Organizuje też sobie chłopców do roli tancerza, albo prostytutki.

2.Barman/Barmanka - Pracuje w barach. Szykuje drinki, zabawia rozmową. Podobno barmani to niekiedy świetni psycholodzy!

3.Diler - Zajmuje rozprowadzaniem się narkotyków po mieście, ale do szkoły nigdy się nie zapuszcza.

4.Prostytutka - Chłopak lub dziewczyna, którzy z pełną świadomością oddają się innym mężczyzną lub kobietą za pieniądze. Zarządza nim Alfons.

5.Skrytobójca - Osoba wynajmowana przez różne osoby, która ma za zadanie zabić ich wrogów, lub kogoś, kto przeszkadza.

6.Mieszkaniec - Zwykły osobnik zamieszkujący miasto bądź Jego okolice.

*Rangi mieszkańców możecie też wymyślać sami na potrzeby własnej postaci!


Przejezdni:

1.Przejezdny/Przejezdna - Pojawiają się i znikają z miasta oraz szkoły. Te rangi dostają osoby, które są na forum zarejestrowane, ale jeszcze ie zdecydowały się na grę, lub nie skończył kp.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Spis Rang

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
St-Ascella :: Wprowadzenie :: Kompendium Wiedzy :: ♠ Rangi i Grupy-
BANNERY
BFF
BUTTONY

TOPLISTY